pasākumi

KLUBS T30 organizē neparastus tematiskos pasākumus un kvestus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Emocijām pilni svētki neaizmirstamajā pasakas atmosfērā!

KVESTI

Pasākumi ar kvestiem iekļauj sevī iepriekš sagatavotu stāstu ar kādas mīklas atminējumu vai risinājuma meklējumiem pasākuma laikā, kurā piedalās visi dalībnieki.

Pasākumu vada pieredzējuši vadītāji, kas attēlo tēmas personāžus. Šādi pasākumi ir interesanti ar to, ka dalībnieki nav vienkārši skatītāji no malas, bet paši aktīvi iesaistās un iejūtas mīklas atrisinājumā.

KVESTU PROGRAMMAS tiek iekļautas svētku pasākuma programmā, piemēram dzimšanas dienas svinībās, tematiskajā ballītē, meiteņu ballītē utt. Pēc kvesta parasti seko svinīgā daļa un jautra diskotēka.

KLUB T30 piedāvā vairāk par 15 BĒRNU KVESTU PROGRAMMĀM, kā arī vairākas TEMATISKĀS KVESTU BALLĪTES PIEAUGUŠAJIEM, bieži vien ar individuāliem scenārijiem.

DĀRGUMU MEKLĒŠANA (PILSĒTAS KVESTI)

Bieži vien Klubs T30 organizē kvestus ne tikai savās telpās, bet arī pilsētā vai citas vietās pēc pasūtījuma

Pilsētas kvesti Treausre Hunt ir paredzēti gan bērniem, gan pieaugušajiem, grupām no 5 līdz pat 200 civlēkiem

Dalībniekiem tiek izsniegta kartes daļas, vai uzdevuma daļa, izpildot uzdevumus viņi tiek pie nākamiem uzdevumiem, un vienlaikus uzzina daudz jaunus interesentus faktus par Rīgas vēsturi. Katrā lokācijā dalībniekus sagaida tērpti kvesta vadītāji, piemēram mūki, raganas, pirāti, skursteņslauķi utt.

Scenārijus saskaņojam ar katru pasūtītāju individuāli, kā arī piedāvajam savus gatavus pilsētas kvestus.

TEMATISKĀS BALLĪTES

Ballītes pieaugušajiem par izvēlēto tematiksu ar scenāriju, kura tiek iesaistīts katrs pasākuma dalībnieks, ar šoviem, priekšnesumiem, spēlēm, pasākuma vadītājiem. Tematika – mīļākās filmas,kabare, mafija, Austrumu nakts utt – saskaņojama individuāli.

No 7 līdz 40 viesiem.

Laiks no 3 līdz 6 stundām.

Pasākuma vieta – KLUBS T30, kā arī iespēja rīkot izbraukumā